Klacht: late levering, levering van twee defekte lampen, geen enkele reactie op toegezonden mails.

Feemart op 11 mei 2012 over Topinternetsales.nl in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Topinternetsales.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Ik heb u een privébericht gestuurd met daarin de uitleg hoe u de defecte lampjes retour kunt sturen. Ik hoop dat uw probleem hiermee is opgelost. Mocht u nog verdere vragen hebben, dan hoor ik dat graag.

Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 11 mei 2012

Een klant heeft via Groupon acht tuimlampen met solar-ledverlichting gekocht bij Topinternetsales.nl, maar ontving de lampen te laat en kreeg twee defecte exemplaren. Ondanks herhaalde e-mails naar zowel Topinternetsales als Groupon ontving de klant geen reacties. Na telefonisch contact met Groupon, waar de klant onprofessioneel werd behandeld, werd uiteindelijk beloofd dat de levering zou plaatsvinden, maar de problemen bleven aanhouden.

Mijn Klacht:

Middels Groupon kocht ik bij Topinternetsales 8 tuimlampen met solar-ledverlichting en betaalde middels Ideal € 32,00. Omdat levering uitbleef mailde ik dat zowel aan Topinternetsales als aan Groupon, beiden reageerden nimmer op de drie keer dat ik daaroiver mailde. Uiteindelijk telefonisch contact met Groupon. Werd te woord gestaan door een vrijpostige jonge dame die me meteen aansprak met Je en Jij. Toen ik haar daarop wees deelde ze mede dat het de “polisy”was van Groupon??????. Zegde mne rtoen dat ik zou worden teruggebeld. Heb daarna nog twee keer moeten bellen en uiteindelijk werd medegedeeld dat de levering binnenkort zou plaatsvinden. Dat geschiedde maar van de 8 lampen bleken er 2 defect. Conform bijgesloten brief nam ik contact op met Groupon. Mij werd meegedeeld dat ik per e-mail een bericht zou ontvangen wat ik zou moeten doen met de twee defekte lampen. Het zal volgens die medewerkster wel terugsturen worden “op mijn kosten”!!!!. Tot op heden echter niets meer vernomen van Groupon en/of Topinternetsales

Gewenste Oplossing:

Twee nieuwe lampen leveren en de defekte lampen desnoods op kosten van Groupon of Topinternetsales retourneren aan Topinternetsales

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Topinternetsales.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Topinternetsales.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Topinternetsales.nl

Heeft op 21 mei 2012 om 09:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Ik heb u een privébericht gestuurd met daarin de uitleg hoe u de defecte lampjes retour kunt sturen.

Ik hoop dat uw probleem hiermee is opgelost. Mocht u nog verdere vragen hebben, dan hoor ik dat graag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Topinternetsales.nl beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM