Klacht: geen geld terug

zemira op 20 mei 2015 over Tommy Teleshopping in de categorie Teleshopping

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tommy Teleshopping has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 mei 2015
Reactie van het bedrijf:

Uw vraag is in behandeling genomen en opgelost. Daar wij zorg dragen het bedrag spoedig bij te schrijven op het door u opgegeven bankrekeningnummer.

Categorie Teleshopping
Status Opgelost
Datum 20 mei 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb een bestelling gekregen die niet voldeed aan me verwachting al meer dan een maand terug gestuurd en nog steeds geen geld terug

Gewenste Oplossing:

Ik wil me geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tommy Teleshopping over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tommy Teleshopping in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tommy Teleshopping een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tommy Teleshopping

Heeft op 20 mei 2015 om 15:41 geantwoord

Geboden Oplossing:

Uw vraag is in behandeling genomen en opgelost. Daar wij zorg dragen het bedrag spoedig bij te schrijven op het door u opgegeven bankrekeningnummer.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM