Mijn Klacht:
Op 17-02-2020 hebben wij vluchten geboekt voor een familiebezoek in Turkije. Vertrekdatum was 30 mei. Uiteindelijk is alles geannuleerd. Het duurde maanden voordat er een reactie kwam vanuit Tix want telefonisch zijn ze niet bereikbaar en op e-mails wordt gewoon niet gereageerd en ook niet op formulieren die via de site ingevuld kunnen worden. Nu uiteindelijk een voucher ontvangen voor € 661,46. Maar wij willen ons geld terug. Wij hebben al 2 vouchers liggen van geannuleerde pakketreizen. Dus graag zsm terugstorten, want u heeft nu al een half jaar gewoon ons geld in bezit en tevens is er geen overleg geweest over het accepteren van een voucher.
Update 11-09-2020
Mail gehad van Tix.nl dat ze gaan terugbetalen maar rekenen nog wel even extra 55 euro administratiekosten. Dit was voor ons laatste keer Tix.nl
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als het betaalde bedrag (lees mijn eigen gebeld) terug wordt gestort, zoals het tevens wettelijk geregeld is.


