Mijn Klacht:
Mijn ticket werd door Tix gewijzigd, ik vlieg nu een aantal uur eerder via Londen naar Delhi.
Ik wil omboeken naar een directe vlucht van Amsterdam naar Delhi dit omdat KLM zegt dat dat gratis moet kunnen.
Bovendien heb ik betaald voor het gratis wijzigen van mijn vlucht.
Tix verwijst naar KLM, maar KLM zegt dat Tix de verkoper is van het ticket dus dat ik Tix moet bellen.
Ik ben uren en dagen bezig via allerlei links op de site maar kom er niet uit, ze verwijzen naar KLM of naar de site voor omboeken. Daar lijken er geen mogelijkheden te zijn.
als ik dan naar de site van Tix ga zie ik gewoon directe vluchten staan die te koop zijn.
Ik wil gewoon telefonische hulp. Het dure nummer wordt wel opgenomen naar verbinding wordt verbroken met max van 35 euro per gesprek.
het andere nummer dat in mijn ticket staat werkt niet
Gewenste Oplossing:
telefonisch contact over de mogelijkheden die ik heb om mijn vlucht om te boeken naar een directe vlucht .
Plus ik heb 2x 80 euro betaald voor extra lange benen plaatsen, die wil in de andere vlucht ook hebben, heb extreem lange benen.


