Klacht: Niet meer reageren op klachtmails.

op 18 april 2019 over Ticketveiling.nl in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Kussenbox aangekocht die beschadigd is geleverd. Na diverse mails zou een nieuwe deksel worden verzonden. Niets is bezorgd en nu reageert ticketveiling.nl niet meer op mails.

Jammer dat het zo moet.

Gewenste Oplossing:

Als ze mij een heel product leveren of ander wijs compenseren

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 maanden geleden - Ik heb een email gestuurd naar Ticketveiling.nl over deze klacht.

10 maanden geleden - Deze klacht is zojuist door Ticketveiling.nl in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Rob100000078