Klacht: Tesa Powerstrips 1kg

Plaktnetniet op 09 januari 2020 over Tesa in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tesa has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 januari 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste heer of mevrouw Boot, We sturen u een mail met vragen. Wij verzoeken u deze te beantwoorden. Alleen zo kunnen we achterhalen waarom de Powerstrips niet werken. We hopen zo er achter te kunnen komen wat het probleem is....

Bedrijf Tesa
Categorie Algemeen
Status Opgelost
Datum 9 januari 2020

Een klant heeft Tesa Powerstrips van 1 kg gebruikt om een spiegeltje van 700 gram en vier lijsten van minder dan 600 gram op te hangen in de babykamer. Binnen vijf minuten na het ophangen vielen de items naar beneden, wat leidde tot beschadigingen aan de muren en frustratie over de kwaliteit van het product. De klant raadt anderen aan om traditionele bevestigingsmethoden te gebruiken in plaats van de Powerstrips.

Mijn Klacht:

Voor de mooie babykamer van onze zoon welke net gesaust is hebben we een spiegeltje van 700 gram en vier lijsten van nog geen 600 gram met Tesa 1kg powerstrips opgehangen.

Nog geen vijf minuten nadat de klus geklaard was viel de spiegel en de vier lijsten stuk op de grond. Gezien de vele klachten over dit product blijft het onbegrijpelijk hoe een bedrijf als Tesa hiermee wegkomt.

Wij kunnen herstelwerkzaamheden uitvoeren omdat beiden muren zijn beschadigd. Iedereen die dit leest: geen geld uitgeven hieraan, gewoon ouderwets een gaatje boren!

Gewenste Oplossing:

Zodra Tesa mij een werkend product kan doen toekomen dat de beloften van een plakspijker kan waarmaken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tesa over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tesa in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tesa een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tesa

Heeft op 20 januari 2020 om 16:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer of mevrouw Boot,

We sturen u een mail met vragen. Wij verzoeken u deze te beantwoorden. Alleen zo kunnen we achterhalen waarom de Powerstrips niet werken. We hopen zo er achter te kunnen komen wat het probleem is. We hopen dat u ons antwoorden wilt geven.
Met vriendelijke groeten,
Team tesa

Alle klachten die gemeld zijn door Plaktnetniet
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM