Hieronder kunt u zien welke klachten er over Ter Horst Groep zijn gemeld. Lees meer >
Hoe kan ik een klacht over Ter Horst Groep melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Ter Horst Groep? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Ter Horst Groep, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Ter Horst Groep contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
Statistieken van Ter Horst Groep in de categorie
Verhuur
0klachten in de afgelopen 12 maanden
📊
0%Oplossingspercentage
➡️
StabielTrend afgelopen 3 maanden
Veelgestelde vragen over Ter Horst Groep
Hoe dien ik een klacht in bij Ter Horst Groep?
U kunt een klacht over Ter Horst Groep indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Ter Horst Groep.
Hoeveel klachten zijn er over Ter Horst Groep?
Op Klacht.nl zijn in totaal 19 klachten over Ter Horst Groep ingediend. De meest voorkomende klachten gaan over Verhuur.
Lost Ter Horst Groep klachten op?
Van de klachten over Ter Horst Groep wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering.
Wat zijn de meeste klachten over Ter Horst Groep?
De meest voorkomende klachten over Ter Horst Groep gaan over Verhuur.
Hoe neem ik contact op met Ter Horst Groep?
U kunt contact opnemen met Ter Horst Groep door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Wat is de beoordeling van Ter Horst Groep?
Ter Horst Groep heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,0 op 10, gebaseerd op 4 beoordelingen.
Is Ter Horst Groep betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft Ter Horst Groep een oplospercentage van 0% over 19 klachten. Of Ter Horst Groep betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over Ter Horst Groep?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Ter Horst Groep niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Ik heb bij ter horst een paar jaar geleden een contract af gesloten voor het legen van de container, nou ben ik gestopt met me bedrijf en uitgeschreven bij de kvk maar kan ik me contract niet opzeggen. Lees meer
Klacht van Ilovepokebowl op 24 september 2019 over Ter Horst Groep in de categorie Verhuur
Gebeld voor informatie over het leveren van containers, er kon per direct iemand aan huis komen voor uitleg. Vervolgens het één en ander besproken, maar zou er nog op terugkomen en contact met ons opnemen. Wel vast een handtekening moeten... Lees meer
Afspraken van afval tijdig afhalen niet na komen, beloofde verbetering niet nakomen, vervolgens in de kleine letters het wurgcontract onder ogen komen. Triest Lees meer
contract van 84 maanden later besef je dat er geen kopie wordt achtergelaten of algemene voorwaarden. niet legen van container er wordt gewoon doorgereden. Lees meer
Noodgedwongen moeten stoppen met mijn bedrijfje helaas, nou had ik n container van de gemeente zevenaar maar is over gegaan naar ter horst groep en er zou verder niets veranderen ,,,,,, helaas n fucking contract van 84 maanden in de... Lees meer
door een extreem gladde verkoop praatje van de vertegenwoordiger en met de belofte dat Ter Horst onze huidige contract zou opzeggen en het nieuwe contract pas in zou gaan als huidige contract was afgelopen.
Nu stand van zaken Ter Horst kan... Lees meer
mijn bedrijf word verkocht dus stopt !ook ik heb getekend zonder het te weten voor 84 maand .terhorst vind nu dat ik niet van hen af kan .terwijl ik geen container meer nodig heb ! Lees meer
Wij zijn er ook ingetrapt en hebben een contract van 84 maanden getekend door misleiding van de vertegenwoordiger. Wij hebben besloten om de rechtszaak aan te gaan en deze ook gewonnen. Er werd getekend door iemand die niet tekeningsbevoegd is. Lees meer
Op 25-10-2017 ongevraagd bezoek gehad v.colporteur, die mij flinke besparing op afvalkosten beloofde, mits ik diezelfde dag tekende.
Over de looptijd v. 7 jaar is bewust niet gecommuniceerd.Deze staat met piepkleine lettertjes i(geen cijfers) in een kolom van 9 regels. Dit... Lees meer