Klacht: Tenonrechte afschrijving door Global Collect B.V.

mbeek op 18 september 2012 over GlobalCollect in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 november 2012
Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 18 september 2012

Op 8 augustus 2012 heeft een consument onterecht een bedrag van €42,47 zien afgeschreven van zijn ABN AMRO-rekening door GlobalCollect. De consument stelt dat er nooit een bestelling is geplaatst en er geen machtiging is gegeven voor deze transactie, die het betalingskenmerk 258402631506 heeft. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 8 augustus 2012 is er tenonrechte Euro 42,47 van onze
abn/amro bank afgeschreven.Er is nooit iets bij jullie besteld en er is ook geen machtiging afgegeven.Betalingskenmerk 258402631506 mcafee.

Gewenste Oplossing:

Terugstorting van het bedrag op bankrekeningnummer 446612960 tnv Acc knt C.A. pijnenborg B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door GlobalCollect in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat GlobalCollect een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM