Klacht: ten cate ondergoed

Kleijh op 17 april 2018 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 17 april 2018

Een klant heeft een klacht ingediend over het Kruidvat, waar zij met haar dochter op zoek ging naar Ten Cate ondergoed dat in de reclame stond. Bij haar bezoek vond ze echter weinig tot geen voorraad, zelfs niet na de aangekondigde aanvulling. Ze uit haar onvrede over de situatie en hoopt op verbetering.

Mijn Klacht:

Gisteren was ik met mijn dochter wezen kijken voor tencate ondergoed dat vanaf vandaag in de reclame is. Er lag weinig tot niets aan ondergoed maar ik dacht morgen zou het wel aangevuld zijn.
Ik kwam dus vanmorgen en tot mijn verbazing lag er precies hetzelfde als maandag dus leuke aanbieding als er weinig of niets aangeboden wordt.
Ik vind dit een slechte zaak en hoop dat er wat aangedaan gaat worden.

Gewenste Oplossing:

Ik ben te vreden als er alsnog gelegenheid is het tencate ondergoed te kunnen kopen met de prijs van de aanbieding.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM