Klacht: Telfort lost storing VEEL TE TRAAG op

fretus op 11 januari 2013 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 11 januari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Telfort reageert veel te traag op storingen. Ik heb vanaf 30 december 2012 tot 8 januari 2013 geen internet gehad.
Het bleek een storing in een schakelkastje langs de straat voor zover ik heb begrepen van een KPN monteur. Natuurlijk kunnen zaken storingen geven en apparatuur gaat kapot. Maar waarom duurt het oplossen van een storing zo lang? Ik heb dus ruim een week geen internet gehad waar ik wel voor betaald heb!

Gewenste Oplossing:

Ik zou schadeloos gesteld willen worden voor de tijd dat ik geen internet had. Het is lastig de overlast welke de storing me gebracht heeft uit te drukken in een geldbedrag.
Ik wil heel duidelijk maken dat als ik niet op een redelijke manier gecompenseerd ga worden door Telfort ik verdere stappen ga ondernemen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie