Klacht: Telefoonhoesje Iphone 5 past niet

Carlijn van Beek op 28 augustus 2018 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Action
Status Open
Datum 28 augustus 2018

Een klant heeft op 22 augustus een telefoonhoesje voor een iPhone 5 gekocht, maar ontdekte dat het hoesje niet goed aansloot. Bij het retourneren in de winkel kreeg de klant te horen dat het hoesje niet teruggenomen kon worden, omdat er geen bewijs was dat het niet paste, aangezien de eigenaar van de telefoon op vakantie was.

Mijn Klacht:

Ik heb op 22-8 bij jullie een Iphone 5 hoesje gekocht voor mijn schoonmoeder. Zij wilde graag nog een nieuw hoesje voor ze op vakantie ging. Echter bleek toen zij het hoesje om haar Iphone 5 deed dat deze niet goed aansloot. Aangezien zij de dag erna op vakantie zouden gaan had ze geen tijd meer om hiermee terug te gaan. Ik heb haar vervolgens aangeboden dit voor haar te regelen. Dus ik ben met het hoesje en de bon terug gegaan naar jullie filiaal. Daar zeiden ze dat ze het niet terug konden nemen omdat ik niet aan kan tonen dat het hoesje niet past. Ik heb namelijk geen beschikking over een Iphone 5 en mijn schoonmoeder is aan het genieten van haar wel verdiende vakantie in Amerika dus die kan ik ook niet benaderen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou het heel fijn vinden als ik het geld terug kan krijgen en mijn schoonmoeder niet tijdens of na haar vakantie lastig hoef te vallen over dit voorval. Het was namelijk al bedoelt als een cadeautje en op deze manier hebben we er alleen maar zorgen en geen plezier van. Ik ben altijd tevreden geweest over de service tot nu toe en ga ook vaak naar de Action. Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen zodat dit fijne gevoel mij bij blijft.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Action

Bericht van Action

7 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: www.action.com Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Action nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM