Klacht: Verlengen en verhogen van abonnement

Bas Baatenburg de Jong op 18 juli 2023 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 18 juli 2023

Een klant van Tele2 ervaart problemen met het opzeggen van zijn abonnement, dat inmiddels verlopen is. Daarnaast is hij zonder voorafgaand overleg geconfronteerd met een verhoging van zijn maandlasten, wat zijn onvrede over de communicatie en klantgerichtheid van het bedrijf vergroot.

Mijn Klacht:

Ik wil mijn abonnement opzeggen want hij is al lang over de datum, maar ik krijg geen gehoor. en als klap op de vuurpijl is ook zonder overleg mijn maand kosten verhoogd.
Ik wilde al weg maar nu al helemaal, slechte tot geen communicatie en geen gevoel voor de klant

Gewenste Oplossing:

-

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bas Baatenburg de Jong
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie