Klacht: beschadiging aan windscherm wat terug moest

sarie korteland op 01 september 2021 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 1 september 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De brenger heeft schade aan wieltje met vervoer toegebracht dat kost ons 300 e aan onkosten daar zijn wij niet blij mee we verwchten dat het goed was kreeg gister avond een bericht van het bedrijf dt er extra schade aan zat door het vervoer , gr mevr korteland heb hem een bericht gestuurd nar de brenger word niet op gerageerd

Gewenste Oplossing:

de helft van het bedrag van de veroorzaker

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Reactie van de melder van de klacht sarie korteland

4 jaren geleden - graag spoedige oplossing de windscherm kosten ons 2000 e ik verwacht dan wel dat het goed terug gebracht werd

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door sarie korteland
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie