Klacht: WACHTEN OP TERUGGAVE GELD NA ANNULERING PRODUCT

user-1302001 op 25 oktober 2016 over Tel Sell in de categorie Teleshopping

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Enige tijd geleden heb ik het product “flexibel core 8” bij tel sell besteld. Het duurde maar voordat het product geleverd werd, waarop er een aantal maal telefonisch contact met de klantenservice is geweest. Na het laatste contact en de toezegging dat het die week echt geleverd zou worden, heb ik de order geannuleerd en om teruggave van geld gevraagd. Tel sell is hiermee akkoord gegaan. De teruggave laat echter op zich wachten, waarop er weer telefonisch contact is geweest met de klantenservice. Zij hebben aangegeven dat het blijft hangen op de financiĆ«le afdeling en dat zij dit zsm bij hen onder de aandacht zouden brengen. Dit laatste is na verzoek van mijn zijde zelfs per mail bevestigd. Dit was op 19-09 en tot op heden nog geen geld retour ontvangen. Ik heb nu lang genoeg gewacht en wil nu deze week nog mijn geld terug. Gr, L. Koudacheva

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag het geld van de geannuleerde order retour ontvangen. Mijn inziens heb ik al het nodige gedaan om dit gedaan te krijgen, maar kan of wil het maar niet lukken bij tel sell

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tel Sell in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tel Sell een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tel Sell

Heeft op 11 januari 2017 om 10:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Koudacheva,

Volgens onze gegevens is deze klacht via onze klantenservice opgelost. Wij sluiten daarom deze klacht. Nogmaals excuses voor het ongemak.

Mocht u nog verdere vragen hebben dan kunt u contact met ons opnemen via [email protected] of 0900 - 9392 (0,90 cpg) op werkdagen tussen 10:00 en 16:00.

Tel Sell Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door