Klacht: Geen product geen geld 3 maanden

Ada11 op 18 maart 2021 over Tel Sell in de categorie Teleshopping

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tel Sell
Categorie Teleshopping
Status Open
Datum 18 maart 2021

Een klant heeft op 23 december 2020 een air fryer besteld bij Tel Sell, maar heeft deze tot op heden (18 maart 2021) nog niet ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, heeft de klant geen track-and-trace informatie ontvangen en lukt het niet om het betaalde bedrag van 200 euro terug te krijgen. In plaats van het product ontving de klant anderhalve maand geleden alleen een receptenboek als compensatie.

Mijn Klacht:

Heb een air fryer op 23 December 2020gekocht, die tot vandaag (18 maart 2021) nog steeds niet heb gekregen ondanks de meer dan tien e-mails naar de klantenservice en ook meerdere keren bellen en smsssen met de klantenservice. Nooit een trackandtrace heb gekregen. Ik probeer al een week lang mijn geld terugkrijgen, die ook niet lukt. Anderhalve maand geleden hebben ze een receptenboek als ‘excuus’ aan mij verstuurd. 200€ voor een receptenboek????? Serieus????
– Geen product, geen geld

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terugkrijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tel Sell

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tel Sell nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ada11
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM