Klacht: tel.nr. 0617996783

ralfspoel op 03 februari 2017 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 3 februari 2017

JMH Spoel heeft een klacht ingediend tegen Telfort over een mobiel abonnement dat al zes jaar niet meer in gebruik is, maar waarvoor hij nog steeds maandelijks betaalt. Hij geeft aan dat hij door zijn lidmaatschap van Telfort Alles in 1 niet heeft opgemerkt dat het abonnement actief bleef, en vindt het zorgwekkend dat Telfort hem hier nooit over heeft geïnformeerd. Spoel vraagt om een oplossing voor het bedrag van ongeveer 1800 euro dat hij onterecht heeft betaald.

Mijn Klacht:

Ik ben JMH Spoel en ontvang na ca 6 jaar een factuur van Telfort over een mobiel abonnement dat al ca 6 jaar niet meer in gebruik is maar wel al ca 6 jaar door mij aan Telfort netjes elke maand betaald wordt. Ikzelf ben een tijd lang lid geweest van Telfort alles in 1 en het is mij daardoor niet opgevallen dat ik het mobiele abonnement van Telfort nog steeds aan het betalen was . Ik vind het zeer betreurenswaardig en zeer nalatig van Telfort dat ik hier nooit van op de hoogte ben gebracht door hun terwijl hun echt wel zien dat dit telefoonnummer al ca 6 jaar niet meer gebruikt wordt. Ik heb inmiddels ca 1800 euro betaald voor niets en nog niets. Hoe gaan we dit oplossen Telfort ??? Mijn telefoonnummer is 0619067805 mijn emailadres is [email protected]

Gewenste Oplossing:

Een financiele tegemoetkoming

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie