Mijn Klacht:
Op advies van Maginon Dld. heb ik een defecte camera naar Teknihall Benelux gestuurd. Dit is ondertussen 4 weken geleden. Helaas is de communicatie met Teknihall erg slecht.
Voor iedere status van de reparatie moet ik bijna dagelijks een mail (reminder) sturen. Na 2 weken kreeg ik te horen dat de camera vervangen zou worden, verder geen reactie. Op de vraag wanneer dit dan zou gebeuren, kwam weer wat later het antwoord dat men deze niet had liggen, maar bij de leverancier in bestelling waren. In de loop van week 12 wederom een mail gestuurd over de status, met als reactie “dat de mail doorgestuurd is naar andere afdeling en dat men ondertussen een aantal camera’s had ontvangen”. Verder weer geen reactie wanneer dit dan gaat gebeuren.
19 maart mail gestuurd. 20 maart reactie. 23 maart gevraagd met spoed te versturen, geen reactie. 24 maart nogmaals zelfde mail gestuurd, geen reactie.
Na wederom een reminder te hebben gestuurd, laatste reactie van Karen op 24 maart jl. einde van de dag.
“wij hebben zoals beloofd uw mail op vrijdag 20-03 geforward naar de technische afdeling en gisteren nogmaals. We kunnen echt niet meer doen. Deze gaat zo spoedig mogelijk vertrekken.”
Ondertussen op 26 maart ook nog geen verdere reactie.
Door Teknihall was aangegeven de camera te versturen zodra ze deze binnen hadden, echter gebeurt er verder niets meer.
Ook de andere IP-camera heeft een probleem, deze laat ik echter maar voor wat het is en is al vervangen voor een Foscam IP-camera. Product is goed, afhandeling door Teknihall helaas slecht.
Gewenste Oplossing:
De camera is weer leverbaar, dus SVP per direct afsturen!!!

