Mijn Klacht:
Wij hebben ( hadden) het volste vertrouwen in de naam TEFAL, altijd prima pannen.
Maar in de loop der tijden is er aan de naam TEFAL, een andere kijk gekomen op pannen met anti aanbaklaag.
Ik zal u kort vertellen wat er speelt, zo’n 3 jaar geleden heeft er een actie bij de Vomar gelopen alwaar we konden sparen voor pannen van Tefal in diverse maten.
Wij wilden dolgraag onze oude pannen verruilen voor de pannen van Tefal.
Echter na aanschaf van deze pannen kwamen we al snel achter de slechte kwaliteit van de anti baklaag in de pannen zowel 28 rond als 32 rond, deze pannen hebben we terug gestuurd naar het juiste adres alwaar de pannen werden ontvangen.
We kregen NIEUWE PANNEN, en na enkel maanden wederom het zelfde resultaat, weer het los komen van de anti baklaag, en niet zo’n klein beetje ook, echt erger dan de 1ste keer.
We zijn alweer iets verder in de tijd maar het probleem blijft en nu zit ik weer met flinke blaren in de pan , en nu ben ik van menig dat de KWALITEIT van ACTIES waar dan ook een stempel verdienen van KWALITATIEF UITERMATE TRIEST AFGEKORT sorry voor deze waardering .
Ik stuur de pan regelrecht naar de vuinisbak, neem ook niet meer de moeite om deze pannen naar u toe te sturen.
Wel wil ik u vertellen dat ik zeer teleurgesteld ben over de gehele gang van zaken.
meerdere malen heb ik u de pannen gestuurt en meerdere malen ben ik (uiteindelijk) niet tevreden.
p.s. Ik heb wel 1 wok van het met TEFAL gekocht in een winkel en deze pan is perfect, geen enkel probleem (is wel een hapjespan).
Dus jullie kunnen het wel, maar leer van je fouten en doe geen acties meer.
Gewenste Oplossing:
Ik ben zwaar teleurgesteld in de gehele reeks van aanpak, en als ik weer nieuwe pannen krijg is het over enkele maanden weer fouten boel, dus als u mij tevreden wil stellen, stuur de 2 pannen van 28 rond, met de garantie van TEFAL waardig, geen actie kwalitiet.
Ik weet dat jullie dit kunnen, laat het dan nu maar eens zien.

