Klacht: Anti aanbaklaag laat los

Jesscal op 23 oktober 2017 over Tefal in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tefal is working on this complaint
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tefal
Status In behandeling
Datum 23 oktober 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De anti aanbaklaag van onze wokpan laat los. De pan is nog geen jaar oud maar we zijn de bon kwijt. Nu hebben we tefal gebeld maar zij doen er niets mee. We moeten de bon maar zoeken en naar de winkel gaan waar de pan is gekocht. Overigens was de wachttijd bij de klantenservice ook niet mals: ongeveer 20 minuten. Dus nu een kapotte pan, oogeschroefde telefoonrekening en geen oplossing.

Gewenste Oplossing:

Geld terug of nieuwe pan.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tefal

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tefal nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tefal in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM