Mijn Klacht:
Ik heb mijn actifry nu ongeveer twee jaar en langzaam aan gaat steeds meer kapot. Het handvat er al afgebroken, de ring aan de bovenkant van de pan is gebroken, de bovenknop van de draaiarm is er af.
Ik gebruik hem heel vaak en ben heel blij met deze pan, maar het wordt wel steeds meer behelpen omdat de kwaliteit van de pan, erg zwak is. Ik vind dit echt heel jammer en best wel kwalijk voor zo’n dure pan.
Aan de ene kant wil ik heel graag een nieuwe, maar als deze ook na een jaar of twee weer kapot is, brengt mij dit toch aan het twijfelen!
Gewenste Oplossing:
Kunt u mij berichten of dit een bekend probleem is en of de kwaliteit van deze " losse" onderdelen bij de nieuwe pan verbeterd is. Ook zie ik op internet dat er een 2-1 actifry bestaat, met een bakplaat aan de bovenkant. Ik deze alleen op de nederlandse tefalsite niet meer staan. Als ik een nieuwe koop zou ik graag willen weten of deze klachten bij deze pan ook bekend zijn, of ik op deze bakplaat bv ook kroketten zou kunnen bakken en of deze in nederland ook nog te verkrijgen is.
Ik hoop oprecht dat de kwaliteit is verbeterd want de actifry opzich vind ik helemaal super. Lekkere friet maar ook voor groente gerechten!

