Klacht: Te kleine beschermtas

Genette op 26 december 2018 over DS Gadgets.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 26 december 2018

Een klant heeft een beschermtas voor de Nintendo 2DS XL aangeschaft via bol.com, maar constateert dat deze te klein is. Volgens de klant past de oplader niet in de tas en de spelletjes passen slechts net.

Mijn Klacht:

Wij hebben via bol.com een tasje gekocht voor de nintendo 2dsxl. Op de foto is te zien dat alles erin past maar dit is dus niet zo. De oplader past er geeneens in en de spelletjes gaat net.

Gewenste Oplossing:

Een grotere beschermtasje aanbieden. En erbij zetten dat niet alles erin past.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DS Gadgets.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DS Gadgets.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)