Klacht: Order betaald en na anderhalve maand nog niks ontvangen !

foestaloepie op 09 juli 2020 over Target Master in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 9 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

19 mei 2020 luchtbuks besteld en betaald bij Target-master . Ik was vergeten om een kopie van mijn ID mee te sturen en heb dat eerst via de post gedaan een paar dagen later . Na enkele weken niks gehoord te hebben heb ik met hulp van mijn buurman via e-mail alsnog een kopie van mijn ID opgestuurd en op 2 juni 2020 bericht gekregen in het Engels , Copy ID Received ! Het is inmiddels 9 juli 2020 en heb nog steeds na ongeveer 7 of 8 mailtjes te hebben verstuurd nog steeds geen bericht terug gehad ! Ik vind dit echt SCHANDALIG !!!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ze van Target-master uit alsnog mijn betaalde order leveren en wel zo spoedig mogelijk ! Zoniet dan wens ik dat Target-master het betaalde bedrag terug stort op mijn bankrekening ! Het gaat immers over een bedrag van 311,95 euro ! Het ordernummer is , TM-3043333. BIJ VOORBAAT DANK !!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Target Master

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Target Master nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door foestaloepie
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten