Klacht: Tablet laad na 3 weken niet meer op

Triste op 19 december 2020 over Denver Electronics in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 19 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb de tablet(TAQ-10253) nu 3 weken en was eigenlijk al gelijk niet tevreden, hij is erg langzaam en gelijk de 1e keer sloeg hij al een soort op tilt toen ik een oortelefoon wilde gebruiken, omdat het geluid bij muziek of een filmpje heel zacht is. Toen ik de oortelefoon erin stopte kreeg het beeld allemaal strepen en was er een keihard piep geluid, de enige manier om dit te stoppen was om de reset knop in te drukken, maar daar heb je een pinnetje voor nodig en was niet meegeleverd(gelukkig heb ik die voor mijn mobiel).
Daarna deed hij het wel weer maar ik durfde de oortelefoon er niet meer in te doen.
Verder is hij erg traag, en nu dus na 3 weken laad hij niet meer op!!

Gewenste Oplossing:

Ik ben alleen tevreden als ik hem terug kan sturen en mijn geld terug krijg, omdat ik er geen vertrouwen in heb, daar dit niet om 1 klacht gaat, en ik dezelfde klachten achteraf vaak ben tegen gekomen in revieuws.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Denver Electronics

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Denver Electronics nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Triste
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM