Klacht: Loze beloftes en asociale chauffeur

veravandoorn1979 op 18 januari 2018 over Syntus in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Syntus
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 18 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb voor Mijn dochter een abbo bij syntus afgesloten. Nu kan ze wel heen op haar abbo maar niet terug vanaf school. Hierover contact gezocht met syntus en die hebben al 3 keer beloofd het uit te zoeken en terug te bellen. U begrijpt het al ze moeten nog steeds terug bellen.
Tevens werd mijn dochter die 12 is eergisteren ook nog eens even heel asociaal behandeld door de chauffeur van syntus toen haar ov weer eens geweigerd werd met inchecken.
Ik betaal dus geld voor een abonnement waar ze alleen op de heenreis gebruik van kan maken en word dus vervolgens aan het lijntje gehouden met loze beloftes door deze hele slechte vervoerder

Gewenste Oplossing:

Als er gewoon gebruik kan worden gemaakt van het abonnement waarvoor betaald is

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Syntus

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Syntus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door veravandoorn1979
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten