Klacht: Prijs tickets

Priscillastins82 op 18 mei 2018 over supersaver.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 18 mei 2018

Na het boeken van een vlucht van Amsterdam naar Stockholm via supersaver.nl, merkte de klant op dat de prijs van de tickets direct na de betaling met €140 daalde. Dit leidde tot het gevoel van bedrog, ondanks het besef dat ticketprijzen fluctueren.

Mijn Klacht:

Goedemorgen, zojuist een vlucht geboekt van amsterdam naar stockholm. Direct betaald en na de betaling zie ik dat de prijs met €140 daalt! Dit voelt als beetgenomen worden.. en ik snap dat de prijzen steeds dalen en stijgen maar niet direct na een betaalde boeking..

Met vriendelijke groet Priscilla Stins

0620477637

[email protected]

Gewenste Oplossing:

Graag voor de prijs die 1 minuut later word aangeboden.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM