Klacht: Nintendo classic mini niet ontvangen

Anna Radosavljevic op 04 december 2019 over Superaankoop.co.nl in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 december 2019

Een klant heeft op 25 november een Nintendo Classic Mini besteld, maar heeft het product tot op heden niet ontvangen. De track en trace informatie functioneert niet, de website is niet toegankelijk en er is geen contact mogelijk met het bedrijf. Hierdoor is de klant teleurgesteld, omdat het een verjaardagskado betreft en het geld verloren lijkt te zijn.

Mijn Klacht:

25 november besteld. Niks ontvangen, track en trace doet het niet, site niet toegankelijk, geen contact mogelijk.
Weg verjaardagskado, weg geld.

Gewenste Oplossing:

Z.s.m. het artikel in goede staat ontvangen of geld retour.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Superaankoop.co.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Superaankoop.co.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anna Radosavljevic
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM