Klacht: Bestellingen niet ontvangen

Igm op 01 december 2019 over Superaankoop.co.nl in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Status Open
Datum 1 december 2019

Een klant meldt dat zijn zoon een Nintendo heeft gekocht via Superaankoop.co.nl, maar de website is inmiddels offline en de bestelling is niet ontvangen. De klant is ontevreden over het gebrek aan communicatie van het bedrijf en vraagt zich af hoe dit opgelost kan worden, met de nadruk op het terugkrijgen van het geld of het ontvangen van de Nintendo.

Mijn Klacht:

Mijn zoon heeft hard gewerkt om een Nintendo te kopen en nu is de site uit de lucht gehaald. Belachelijk dat ze niet alle klanten die een bestelling hebben gedaan hierover informeren. Weg is zijn geld en hij heeft zijn Nintendo niet ontvangen. Wat gaan we hieraan doen FIOD????

Geld terug of de Nintendo?

Gewenste Oplossing:

Als hij zijn geld terug krijgt of de Nintendo!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Superaankoop.co.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Superaankoop.co.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Igm
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM