Klacht: Storting 39,99 euro

hicham91 op 31 oktober 2018 over Cleverbridge in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Software
Status Open
Datum 31 oktober 2018

Een gebruiker meldt dat er op 28 oktober 2018 een bedrag van 39,99 euro van zijn PayPal-account is afgeschreven door Cleverbridge, zonder dat hij hiervoor toestemming heeft gegeven of contact heeft gehad met het bedrijf. De klacht is goedgekeurd.

Mijn Klacht:

Er werd op 28102018 een bedrag van 39,99 van mijn PAYPAL account afgehaald, ik heb nooit contact gehad met cleverbridge of goedkeuring hiervoor gegeven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Cleverbridge

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Cleverbridge nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM