Klacht: Storing bij opwaarderen.nl

JorisMM op 13 juli 2024 over opwaarderen.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 13 juli 2024

Een klant van opwaarderen.nl ervaart problemen door een storing op de website, waardoor hij per ongeluk twee keer een product heeft geselecteerd en betaald. Ondanks contact met de klantenservice, die stelt dat het herroepingsrecht niet van toepassing is op digitale codes, is de klant van mening dat hij recht heeft op herroeping.

Mijn Klacht:

Door een storing op de website werd er perongeluk 2x het product aangevinkt, waarna ik het heb betaald in veronderstelling dat het product 1x aangevinkt was. Contact met de klantenservice gehad, en je hebt altijd recht om een online aankoop te herroepen als je er niet expliciet van afziet tijdens de bestelprocedure. De klantenservice gaat hier niet in mee, en zegt omdat het een code is dat het niet onder herroeping recht valt, dat is gewoon onzin.

Gewenste Oplossing:

Storing me geld terug, je heb gewoon recht om een online aankoop te herroepen tenzij je hier tijdens het bestelproces expliciet van afziet, dus het niet even in je voorwaarden gaan verstoppen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over opwaarderen.nl
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over opwaarderen.nl

Reactie van de melder van de klacht JorisMM

1 jaar geleden - Slecht, bestel maar ergens anders. Hun voorwaarden zijn onzin, en ze houden zich niet aan het herroepingsrecht op online aankopen.

Reactie van de melder van de klacht JorisMM

1 jaar geleden - Bagger, klacht afhandeling.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over opwaarderen.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JorisMM
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)