Klacht: stoomstrijkmachine stoomt niet meer

christel hoorenman op 03 juli 2017 over Tefal in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tefal is working on this complaint
šŸ”„ In behandeling
Bedrijf Tefal
Status In behandeling
Datum 3 juli 2017

Een consument heeft in 2015 een Tefal GV7340 stoomgenerator aangeschaft en was aanvankelijk tevreden over het apparaat. Na twee jaar functioneert de stoomgenerator echter niet meer, aangezien deze geen stoom meer afgeeft, ondanks dat het apparaat nog wel warm wordt. De gebruiker vindt deze defecten na twee jaar gebruik teleurstellend.

Mijn Klacht:

Ik heb op 06-05-2015 een tefalGV7340 stoomgenerator gekocht.
Nu was ik zeer tevreden over het apparaat op zich en heb regelmatig het staafje voor de antical eruit gehaald en afgespoeld .
Maar op het moment is hij helemaal gstopt met stoom geven.
Hij word nog wel warm maar geen stoom.
Vind ik toch wel snel na 2 jaar.

Gewenste Oplossing:

Dat ik een stomend strijkijzer heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tefal

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tefal nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tefal in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM