Klacht: Frituurpan Oleoclean lekt zonder instelling

klager43141136 op 12 juni 2026 over Tefal in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tefal has been notified of this complaint
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Tefal
Status Open
Datum 12 juni 2026

Een consument ervaart problemen met de Tefal Oleoclean frituurpan, die zonder enige instelling lekt. Ondanks contact met MediaMarkt en het controleren van de filter, is het probleem niet opgelost. De consument verzoekt om uitleg en een vervangend exemplaar.

Mijn Klacht:

Ik heb problemen met mijn Tefal Oleoclean frituurpan. Bij het gebruik ervan loopt de pan telkens leeg, zonder dat ik daar een instelling voor heb gemaakt. Ik heb al contact opgenomen met MediaMarkt, maar het probleem is nog steeds niet opgelost, ondanks dat ik de filter heb gecontroleerd. Ik zou graag willen weten waarom dit probleem zich voordoet en verzoek om een vervangend exemplaar.

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik een uitleg over het probleem en een vervangende frituurpan ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tefal over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door klager43141136
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM