Klacht: Opgelicht

Silvia72 op 10 maart 2017 over Splendid club in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Splendid club has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 10 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik voel mij erg opgelicht door Splendid. In oktober 2016 werd ik in OSS aangesproken. Ik zou vrijblijvend 1 pakket boeken tegen verzendkosten kunnen krijgen. Daarna zou ik gebeld worden of ik ermee verder wilde maar zou nergens aan vast zitten. Stom genoeg erin getrapt. Eerste zending gehad. Ik moest een machtiging afgeven voor betalen. Zou alle gegevens gemaild krijgen.
Gegevens heb ik nooit gehad! Ook het telefoontje bleef uit en zit ik vast aan een abonnement. Als ik probeer te bellen krijg ik geen contact en op mail reageren ze vrijwel niet. Heb wonderwel kunnen opzeggen maar pas vanaf augustus. Ben verplicht tot die tijd boeken af te nemen.
Boeken die gestuurd worden passen ook totaal niet bij de leeftijd van mijn dochter, zij is 12. Krijgt jongensboeken en vaak plaatjesboeken. Nu weer een boek over dinosaurussen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik per direct kan opzeggen of als minimaal mijn dochter boeken voor haar leeftijd gaat krijgen tot de opzegging,

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Splendid club over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten