Klacht: oplichting

Jansen51 op 28 november 2019 over SOS ongediertebestrijding in de categorie Ongediertebestrijding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 28 november 2019

Een klant ervaart oplichting door SOS ongediertebestrijding, vergelijkbaar met andere negatieve ervaringen. Ondanks het feit dat er geen bedwantsen waren, heeft de klant meer betaald dan verwacht en nooit een rekening ontvangen, waarna het bedrijf het telefoonnummer heeft geblokkeerd. De situatie heeft veel stress veroorzaakt voor de klant.

Mijn Klacht:

We zijn ook opgelicht door sos ongediertebestrijding. Idem de overige verhalen. Bedwantsen hadden wij ook niet. Alle stress die we ervan gehad hebben. Wij hebben nog veel meer betaald dan genoemde bedragen. We zouden een rekening krijgen, na herhaaldelijk bellen nooit ontvangen en toen hebben ze ons nummer geblokkeerd. Ber er gewoon ziek van dat er zulke mensen bestaan.

Gewenste Oplossing:

Als we het geld terug krijgen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM