Klacht: duurder abonnement gefactureerd dan aangevraagd

paula Fok op 12 januari 2021 over Solcon in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Solcon
Status Open
Datum 12 januari 2021

Een klant van Solcon heeft een klacht ingediend over het gefactureerde abonnement, dat duurder is dan het aangevraagde. Ondanks een getekende overeenkomst voor een goedkopere optie, beweert het bedrijf dat er een foutieve bevestiging per e-mail is verstuurd, die de klant nooit heeft ontvangen. De klant vraagt om aanpassing van de facturatie, maar Solcon weigert dit.

Mijn Klacht:

Ik had een glasvezel aansluiting gedaan in 2018 deze is nu eindelijk aangesloten, nu hebben ze de 2 extra tv ontvangers niet geleverd in het begin en het verkeerde abonnement aangesloten. Dit scheelt €2 euro per maand is €24,- . Ik heb een getekende overeenkomst waar staat dat ik het goedkopere abonnement had aangesloten, nu zeggen ze dat ze een mail in 2019 hebben gestuurd met het verkeerde abonnement, maar deze is nooit bij mij aangekomen. Ze willen het nu niet aanpassen.

Gewenste Oplossing:

ik wil met terugwerkende kracht naar het 150/150 abonnement. Ik heb de overeenkomst al naar ze gemaild.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Solcon

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Solcon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door paula Fok
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM