Klacht: Géén bestelling doen bij The Soccershirtstore, géén levering!!!!

peterwetzels op 06 oktober 2012 over Soccershirtstore in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Status In behandeling
Datum 6 oktober 2012

Een klant heeft weken geleden een bestelling geplaatst bij The Soccershirtstore, maar ontving geen levering en kreeg geen reactie op zijn e-mails. Daarnaast waren er problemen met de betaling, waarbij de klant een bevestiging ontving dat het geld nog niet was ontvangen, terwijl de betaling al was gedaan. De klant raadt anderen aan om niet bij deze winkel te bestellen.

Mijn Klacht:

Ook wij hebben weken geleden een bestelling geplaatst bij The Soccershirtstore maar na gemaild te hebben waar onze bestelling bleef kregen we geen antwoord meer.
Ook bij de betaling ging het er vreemd aan toe, betaling was gedaan maar we kregen nogmaals mail waar het geld bleef???
Na controle bleek deze gewoon te zijn overgemaakt.
Dus ook mijn advies: niet bestellen!!

Gewenste Oplossing:

Hopelijk bestelt niemand meer hier, en nog beter als deze oplichters achterhaald kunnen worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Soccershirtstore in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten