Klacht: Smokey al levert niet en reageert ook nergens op

vandijk-assen op 17 januari 2013 over Smokey al garlic in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 januari 2013

Een klant heeft een bestelling geplaatst bij Smokey al garlic en betaald via i-deal, maar ontvangt de bestelde knoflook niet. Pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon blijven zonder reactie.

Mijn Klacht:

Na betaling met i-deal van de bestelling op de website van Smokey-al gebeurt er niets meer. Je bestelde knoflook komt niet. Er wordt niet gereageerd op e-mail en terugbellen (na inspreken) gebeurt evenmin.

Gewenste Oplossing:

Levering van de bestelde roze knoflook of geld retour.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Smokey al garlic

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Smokey al garlic nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM