Klacht: Niet geleverde producten

lollypop op 14 januari 2013 over Smokey al garlic in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Status Open
Datum 14 januari 2013

Een klant van Smokey al garlic wacht sinds juli op een bestelling van Minos olijfolie en heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen zonder reactie. Ondanks meerdere verzoeken om terugbetaling is het geld nog niet teruggestort, waardoor de klant vreest het bedrag kwijt te zijn.

Mijn Klacht:

Ik zit al vanaf juli te wachten op mijn bestelling van Minos olijfolie. Heb geprobeerd contact te krijgen maar helaas wordt er niet gereageerd. Ik heb verschillende malen berichten via de mail gestuurd met het vriendelijke verzoek het geld terug te storten maar tot op heden moet dit nog gebeuren. Ik vermoed dat ik kan fluiten naar mijn geld.

Gewenste Oplossing:

Dat ik mijn geld terug krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Smokey al garlic

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Smokey al garlic nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM