Klacht: Slechtste klantenservice ooit, deel 2

Zeer ontrevreden en kwade klant op 11 april 2021 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

MediaMarkt klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 11 april 2021

MediaMarkt heeft gereageerd op een eerdere klacht via e-mail, maar de klant ervaart nog steeds problemen met het maken van een servicebezoek. Ondanks herhaalde verzoeken om contact op te nemen, blijft de communicatie via e-mail falen, waardoor de klant geen service ontvangt en vraagt om een terugbetaling om elders een werkende koelkast aan te schaffen.

Mijn Klacht:

Zojuist heeft Media Markt naar aanleiding van – denken wij – onze klacht van eerder vanavond per mail contact met ons opgenomen. Met de mededeling ‘vervelend dat het u niet lukt een servicebezoek aan te maken’. En opnieuw aan ons het verzoek de gegevens op de mail te zetten. Natuurlijk is onze antwoordmail vervolgens weer ‘undeliverable’. Het lukt ons dus nog steeds niet om enige service te krijgen. Media Markt: jullie hebben onze gegevens. Bel ons en regel nu eindelijk die monteur. Of geef gewoon ons geld terug, dan kunnen we een werkende koelkast kopen bij een bedrijf dat wel service verleent.

Gewenste Oplossing:

Als wij ons geld terug hebben, of anders als onze koelkast gerepareerd is.

Alle klachten die gemeld zijn door Zeer ontrevreden en kwade klant
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM