Klacht: Slechte service

Eveline1991 op 30 januari 2026 over Scapino in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Scapino
Categorie Kledingwinkels
Status Nieuwe klacht
Datum 30 januari 2026

Een klant heeft een negatieve ervaring gehad in de Scapino in Vlijmen, waar de verkoopster geen hulp kon bieden bij het passen van kinderschoenen. Na het bezoeken van een andere vestiging in Boxtel, waar wel goede service werd verleend, probeerde de klant schoenen te ruilen in Vlijmen, maar ontdekte dat dezelfde schoenen daar goedkoper geprijsd waren.

Mijn Klacht:

Ik ben vorige week met mijn zoontje van 1 jaar naar scapino Vlijmen geweest. Daar had een verkoopster een button op haar shirt met erop: kinderschoen specialist. Alles leek minder waar te zijn dan doen lijken. Ik vroeg om hulp met passen en advies. Deze kon zij mij niet geven, wat uiteindelijk resulteerde dat ik ben weg gegaan en doorgereden ben naar scapino Boxtel. Zij hadden mij daar prima geholpen en heb ik daar 2 paar schoenen gekocht. Evenlater thuis dachten we toch 1 paar schoenen te ruilen voor 1 maatje groter, maar omdat Boxtel een stuk verder is voor ons, maar toch naar Vlijmen gereden. Daar kon ik de schoenen ruilen, echter bleek dezelfde schoen in Vlijmen 5 euro goedkoper te zijn (althans er hing een goedkoper kaartje aan). De verkoopster ruilde mij de schoenen zonder de goedkopere prijs te geven. Ze gaf aan dat ze geen kaartjes van 25 euro meer hadden en daarom de kaartjes van 20 euro eraan hadden gehangen. Wat is dit voor rare service, dit lijkt eerder op bedrog. Je laat de klant denken een schoen te kopen van een bepaald bedrag maar eenmaal aan de kassa mag je er meer voor betalen, als excuus de duurdere kaartjes waren op??

Gewenste Oplossing:

Ik krijg de 5 euro van te veel betaald terug. En de verkoopmedewerkster gaat echt een cursus volgen kinderschoenspecialist, zodat ze in het vervolg wel echt mensen met kinderen kan helpen en adviseren. En in het vervolg geen bedrog meer en de juiste kaartjes aan de schoenen hangen, zodat je niet voor verassingen staat aan de kassa.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Scapino
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Scapino

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Scapino nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht Eveline1991

1 maand geleden - Zeer slecht dat ze niet eens een reactie geven.

Alle klachten die gemeld zijn door Eveline1991
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM