Klacht: Slechte service!!

AshleyM. op 02 juli 2012 over Actua Verzekeringen in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Actua Verzekeringen has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Verzekering
Status Open
Datum 2 juli 2012

Een klant van Actua Verzekeringen ervaart ernstige frustratie over de service met betrekking tot de reparatie van zijn telefoon, die al drie weken duurt. Ondanks een aangegeven reparatietermijn van zeven werkdagen, heeft hij geen duidelijke communicatie ontvangen en voelt hij zich slecht behandeld door de medewerkers van het reparatiebedrijf. De klant is teleurgesteld, vooral gezien zijn PLATINUM verzekering.

Mijn Klacht:

Mijn telefoon is nu al 3 weken weg voor reparatie. Je wordt opgescheept met een Nokia van 30 jaar geleden. Je verwacht toch wel wat beter met een PLATINUM verzekering. Er wordt een reparatie termijn van 7 werkdagen aangegeven maar je hoort er niks van. Al meerdere keren gemaild met het bedrijf wat de reparatie uitvoerd (RePod). Wordt je niet veel wijzer van. Week geleden was hij in de laatste testfase. Na een telefoontje vandaag bleek het toestel nog steeds in testfase 1 te zijn. Uhmm sorry maar zo lang testen?? Zoveel was er niet kapot. Aan de telefoon werd ik ronduit chagerijnig en onbeleefd aangesproken!!

Gewenste Oplossing:

Eerlijkheid en duidelijkheid over mijn toetsel en natuurlijk dat hij zo snel mogelijk terug komt. Voortaan een gelijkwaardig leentoestel want hier kan ik werkelijk niks mee en natuurlijk blijft het dure abbonement wel doorlopen. Betere service!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM