Klacht: Slechte service

Jos_Geldrop op 10 februari 2021 over Bookspot.nl in de categorie Internetshops - Boeken en tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bookspot.nl is working on this complaint
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Status In behandeling
Datum 10 februari 2021

Een klant heeft op 24 april 2020 meerdere items besteld bij Bookspot.nl, waarvan één item maandenlang in backorder stond en uiteindelijk nooit geleverd is. De order is in het laatste kwartaal van vorig jaar geannuleerd, maar de annulering is niet doorgegeven aan Afterpay, waardoor de order nog steeds zichtbaar is in het Afterpay-overzicht. Daarnaast heeft de klant herhaaldelijk verzocht om zijn Bookspot-account op te heffen, maar dit is tot nu toe niet gebeurd.

Mijn Klacht:

Op 24 april 2020 een aantal items besteld. Een daarvan heeft maanden in backorder gestaan maar is nooit geleverd). Bookspot heeft deze order alsnog geannuleerd ergens in het laatste kwartaal van vorig jaar (waar ik in kan komen). Echter deze order nooit afgemeld bij Afterpay waardoor deze nog steeds in mijn Afterpay overzicht staat. Ik ben me ervan bewust dat ik pas hoef te betalen wanneer iets geleverd is en het geen impact heeft. Maar als de order geannuleerd is lijkt het mij dat men deze ook kan laten verwijderen uit het Afterpay overzicht – order komt toch niet meer.

Daarnaast verschillende keren gevraagd om mijn Bookspot account op te heffen omdat ik door de slechte service nooit meer iets ga bestellen. Ook dit schijnt erg moeilijk te zijn want dit is niet gebeurd. Ook het proberen reactie te sturen binnen 48 uur is Bookspot nog nooit gelukt. ALS ik al reactie krijg is het vaak minimaal een week later en vaak nog veel later of helemaal niet.

Gewenste Oplossing:

Als de geannuleerde order (0127480261) uit mijn Afterpay overzicht verdwijnt en mijn account eindelijk opgeheven wordt. Let wel - mijn Bookspot account dient opgeheven te worden, NIET die van Afterpay wat Bookspot aan heeft gegeven bij Afterpay. En dat terwijl ik over Afterpay heel tevreden ben.

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bookspot.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bookspot.nl in behandeling genomen

Bericht van Bookspot.nl

5 jaren geleden - Beste meneer van Berlo, Wat vervelend om te horen dat de situatie nog niet is opgelost en dat de order nog steeds in je AfterPay overzicht staat. Ik kan mij voorstellen dat dit heel frustrerend is. Ik heb het voor je laten uitzoeken bij onze financiële administratie. De order staat bij ons als geannuleerd in ons systeem en de factuur is daarmee komen te vervallen. Dit hebben wij geruime tijd geleden ook doorgegeven bij AfterPay. Mijn collega gaat het nogmaals doorzetten naar AfterPay. Helaas kan ik dit dus niet zelf voor je in orde maken. Wat betreft je account; deze heb ik nu verwijderd en ook je persoons-gegevens zijn verwijderd. Wij kunnen je garanderen dat dit niet het soort klantervaring is dat we je wilden laten doorlopen. Onze excuses voor het ongemak. Met vriendelijk groet, Ilona

Reactie van de melder van de klacht Jos_Geldrop

5 jaren geleden - Beste Ilona, Dank u voor het uitzoeken en uw gedetailleerde reactie. Ik zal nog een paar dagen afwachten wat er gebeurd met het rekening overzicht in Afterpay en laat het weten. Ook dank u wel voor het opheffen van mijn account. Niet om na te trappen, maar ik ga nooit meer bij Bookspot bestellen derhalve lijkt het me ook het beste dat de account is opgeheven. Met vriendelijke groet

Alle klachten die gemeld zijn door Jos_Geldrop
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM