Klacht: slechte oplossingen en maanden geen stabiel internet en uitvallende tv

t.l.schoonens op 18 oktober 2013 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 18 oktober 2013

Na de overstap naar een interactieve tv en internetpakket bij Telfort ondervond de klant herhaaldelijk problemen met haperend beeld en vastlopend beeld tijdens het tv-kijken. Ondanks het ontvangen van een nieuw tv-kasje en een nieuwe modem, bleven de problemen aanhouden, waarna een monteur van KPN adviseerde om de kabels te vervangen door Cat 6-kabels.

Mijn Klacht:

Een aantal maanden hebben wij het internet omgezet naar een interactieve tv en internet pakket.
we kregen alles snel binnen en we hadden alles ook makkelijk installeert maar helaas toen er tv gekeken werd zat er steeds een hapering in het beeld en soms stond het beeld zelfs stil en moest het apparaat gereset worden.
Dus wij bellen telfort op en we krijgen een nieuw tv kasje opgestuurd dat leek een beetje te helpen dachten we eerst maar al snel merkte we dat het weer begon met de problemen.
Dus weer bellen, deze keer zijden ze nee het licht aan de modem dus we kregen een nieuwe modem, helaas nog steeds het zelfde probleem, dus er kwam een man van de KPN langs om te kijken of onze verbindingen goed waren, deze man vertelde ons “u kunt de kabels vervangen voor Cat 6 kabels” dus dat hadden we gedaan. helaas na het vervangen van de kabels was het probleem nog steeds niet opgelost. Nogmaals bellen werd er weer een nieuwe modem toegestuurd deze keer een Experia box dat is hun nieuwe modem vertelde ze. na het installeren van deze modem was het probleem nog steeds niet opgelost en sterker nog ik kreeg er een probleem bij want mijn internet werkte niet of heel traag dus nogmaals bellen naar telfort en die vertelde me weer eens dat me modem stuk was en dat dit de oplossing was van ons probleem dus ik vertelde hun mag ik dan u vragen om niet een experia box op te sturen maar een anderen maar het werd wel een experia box want de klant heeft daar geen zeg op. dus die kreeg ik vorige weer binnen en helaas zowel me internet als me tv probleem zijn er beiden nog en ik heb nu een router maar gekocht om in me huis nog een beetje te kunnen internetten.

Gewenste Oplossing:

ik en mijn familie hebben er nu toch wel echt genoeg van en willen graag naar een anderen provider eentje die wel wil luisteren en een goeie oplossing kan geven als er een probleem is.

Maar helaas zitten we vast aan een contract.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie