Klacht: Slechte ervaring met rijopleiding en geen reactie op verzoek

klagerf02660b2 op 01 oktober 2026 over Idrive2go in de categorie Rijscholen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Idrive2go
Categorie Rijscholen
Status Open
Datum 1 oktober 2026

Een klant heeft een negatieve ervaring met Idrive2go tijdens het behalen van zijn rijbewijs, waarbij hij problemen ondervindt met de organisatie van rijlessen en examens. Ondanks verzoeken om een terugbetaling of gedeeltelijke vergoeding, blijft de communicatie van de organisatie uit. De klant voelt zich benadeeld en heeft 500 euro verloren zonder enige compensatie.

Mijn Klacht:

Ik ben al enige tijd bezig met Idrive2go om mijn rijbewijs te halen, maar het schiet niet op. Van locaties wisselen tot onjuiste informatie, alles verloopt zeer chaotisch. Ook de organisatie van examens en rijlessen is slecht geregeld en de online klassikale lessen zijn niet te doen. Ik heb om een terugbetaling of gedeeltelijke vergoeding gevraagd, maar ontvang totaal geen reactie. Zelfs van mijn nieuwe rijschool krijg ik geen goed nieuws. Hierdoor ben ik 500 euro kwijt zonder enige compensatie.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een reactie en een vergoeding voor de gemaakte kosten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Idrive2go

Reactie van de melder van de klacht klagerf02660b2

1 week geleden - Slechte kwaliteit slechte service

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM