Klacht: sinds glasvezel 14-11-2013 geen vaste telefoon

ankemischa op 29 november 2013 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 29 november 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds de aanleg van glasvezel is mijn vaste telefoonaansluiting nog steeds niet verholpen.
modem doet het wel maar aansluiting naar telefoon functioneert niet

ik vind dit niet normaal, ben verplicht geweest om me een prepaid kaart te kopen en hiermee mijn telefoon gesprekken te voeren.

(kenmerk 452429)

Gewenste Oplossing:

Dat dit euvel zo snel mogelijk wordt verholpen. Dat jullie mij tegemoet zullen komen voor de kosten van mijn aanschaf prepaid kaart a 30,=. Mag ook zijn om in mindering te brengen op mijn abonnementskosten.
Was met alle goede vertrouwen hierin mee over gestapt naar glasvezel. Indien ik dit van te voren geweten had ik mijn huidige aanbieder aangehouden of naar een andere gegaan.

Ik hoop dat u zich hierin schikt en mij zsm wil helpen en tegemoet komt, zodat ik in alle tevredenheid gebruik mag en kan maken van uw diensten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie