Klacht: Simyo heel slecht bedrijf, niet klantvriendelijk etc. etc.

Nathalie De wit op 05 november 2012 over Simyo in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simyo has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Simyo
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 5 november 2012

Een klant heeft een negatieve ervaring gedeeld over Simyo, waarbij de nummeroverdracht van een abonnement naar prepaid niet op de afgesproken datum plaatsvond. Na meerdere pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, ervoer de klant lange wachttijden en onvriendelijke medewerkers, wat leidde tot frustratie over de geboden service.

Mijn Klacht:

Ik wou alleen even zeggen dat ik Simyo een *** bedrijf vindt. Omdat:

Donderdag zou mijn nummer overgezet worden voor nummerbehoud ( ben van abonnement naar prepaid gegaan) van simyo maar ik niet gebeurd.
Toen heb ik gebeld donderdag wanneer het zou gebeuren, toen werd gezegd tot half 6 kan het gebeuren. Nou ik wachten en wachten dus niet overgezet he! ik vrijdag bellen toen was het megadruk, ik stond een halfuur in de wacht, toen kreeg ik iemand aan de lijn ze zei mag ik uw naam en nummer noteren dan wordt u teruggebeld, en daarna gewoon niet worden teruggebeld!!!

Nu is het maandag ik krijg iemand aan de lijn maar totaal niet klantvriendelijk, het klonkt alsof ze er totaal geen zin in had, ze kon het tijdelijke nr niet terugvinden in het systeem! ze vroeg of ik een simkaartnr had, maar ik belde met dat simkaartje dus moest ik weer ophangen. Daarna weer gebeld, weer kwartier in de wacht. Kreeg een jongen aan de lijn die overigens ook niet heel aardig was en hij kon het ook niet vinden, die ging het uitzoeken, stond weer 5 min in de wacht en toen ineens werd er opgehangen!!! wtf! denk dat hij per ongeluk een verkeerde knop had ingedrukt!
Daarna weer gebeld, het verhaald weer uitgelegd……….. toen kon hij zien dat er inderdaad iets was misgegaan en hij zei dat het vandaag overgezet gaat worden. Uiteraard heb ik zijn naam gevraagd. Nou ik ben nu heeel benieuwd of het vandaag wordt overgezet.

Maar dit is toch niet meer normaal? Zo ga je toch niet met klanten om??
Ieder geval weet ik dat ik nooit meer simyo ga nemen en ga het ook opzeggen ben er helemaal klaar mee.
Dus mensen u bent gewaarschuwd! vraag sowieso geen nummerbehoud aan, schijnt nogal moeilijk te zijn voor ze..

Gewenste Oplossing:

Sowieso excuses. Daarnaast dat ze mijn laatste factuur volledig vergoeden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie