Klacht: 755 euro, data verbruik in nog geen 6 uur telefoon geblokkeerd.

mo2 op 09 januari 2012 over Simyo in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simyo has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Simyo
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 9 januari 2012

Een klant van Simyo heeft een klacht ingediend over een onterecht hoge datafactuur van 755 euro, die volgens het bedrijf binnen een tijdsbestek van 6 uur zou zijn verbruikt. De klant betwist dit, aangezien hij de nacht ervoor had geslapen en beweert geen data te hebben verbruikt. Na contact met de klantenservice werd het bedrag verlaagd naar 75 euro, maar de klant blijft het hier niet mee eens en voelt zich benadeeld.

Mijn Klacht:

ik heb op 9 januari om 9 uur smorgens een sms gehad, dat mijn telefoon geblokkeerd zou worden, omdat ik volgens simyou aan mijn limiet zou zitten van data verbruik,ik heb hun gebeld, na 45 minuten kreeg ik iemand aan de lijn, die mij vriendelijk vertelde dat ik tussen 1:30 en 7:00 voor 755 euro internet heb gebruikt, ik heb de hele nacht geslapen, dus dit is onmogelijk. volgens de medewerker is dit wel zo en heb ik dit wel verbruikt,toen informeerde deze medewerker bij een collega en zou het bedrag naar 75 euro veranderd worden, hier ben ik het niet mee eens , ik heb dit absoluut niet verbruikt, en ben ook mijn 1 gb kwijt plus de 75 euro.

Gewenste Oplossing:

ik wil mijn bundel van 1 gb terug ik wil dat ze dit bedrag kwijtschelden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie