Klacht: Spook internet verbruik Verenigde Staten

mfjonker op 22 november 2017 over Simpel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simpel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 22 november 2017
Reactie van het bedrijf:

Best M. Jonker, Wat jammer om te lezen dat u een slechte ervaring heeft met het internetgebruik in het buitenland. Wij zijn een onderzoek gestart om na te gaan hoe het kleine verbruik gegenereerd kan worden wanneer roaming in uw...

Bedrijf Simpel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 22 november 2017

Een klant heeft een simkaart van Simpel aangeschaft voor gebruik in de Verenigde Staten, maar ervaart ongewenste kosten voor mobiel internet, ondanks dat hij zowel mobiele data als roaming heeft uitgeschakeld. De klantenservice adviseert om ook instellingen op de website van Simpel aan te passen, maar de klant vindt dit geen adequate oplossing, aangezien hij bereikbaar wil blijven voor noodgevallen.

Mijn Klacht:

Ik woon tijdelijk in de VS en heb vlak voor vertrek een goedkoope sim-onlu aangeschaft bij simpel om via WhatsApp (op de wifi) en voor noodgevallen nog bereikbaar te kunnen blijven.

Vanaf Schiphol heb ik mijn mobiele data én de roaming op mijn telefoon uitgezet. Bovendien heb ik de benodigde APN om op internet te kunnen leeggemaakt, maar dat zou overbodig moeten zijn, volgens Apple en uit ervaring met andere providers is mobiele data uit ook écht mobiele data uit.

Toch rekent Simpel iedere dag mobiel internet, wat dus simpelweg niet kan. Via de klantenservice krijg ik een slap berichtje dat ik mobiel internet niet alleen op mijn telefoon maar ook op simpel.nl uit moet zetten, maar hoevel dit het probleem vast zou verhelpen is dat geen oplossing: dan kan ik internet in noodgevallen ook niet meer aanzetten.

Punt is dat er geen probleem zou zijn als Simpel.nl haar registratie in orde zou hebben en geen spookverbruik in rekening zou brengen.

Gewenste Oplossing:

a) Géén spookverbruik in rekening brengen.
b) De mogelijkheid om mobiel internet aan te kunnen zetten indien nodig
c) Maximale overschrijding van bundels op 2,50 kunnen zetten (in plaats van 10,00).

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Simpel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Simpel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Simpel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Simpel

Heeft op 22 november 2017 om 13:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie