Klacht: sms/ internet storing

carmen295 op 10 mei 2012 over Simpel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simpel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 november 2012
Bedrijf Simpel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 10 mei 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

helaas moet ik ook zeggen dat wij dezelfde storing hebben. wij konden tot vandaag niet eens bellen! helaas is sms en internetten ok niet voor ons weggelegd. heb vorige week woensdag, vrijdag, en gisteren gebeld, en na een half uur in de wacht kregen we dezelfde melding.”wordt aan gewerkt”

gevraagd om compensatie, maar dat wordt niet zomaar gegeven. moet je een aangetekende brief schrijven. want dat doen ze niet voor iedereen!

Gewenste Oplossing:

bellen, smsen, en internetten. en korting voor de tijd dat we niet konden bellen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Simpel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Simpel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie