Mijn Klacht:
Onlangs heb ik een mailtje ontvangen dat het plafond van €10 voor me vader is bereikt. Lees ik het mailtje door en kom ik erachter dat het plafond opeens gewijzigd is naar €50.
Bel ik de klantenservice geven die aan dat er iets is aangepast vanuit hun kant en dat ze het verder moet uitzoeken. 10 minuten later zegt ze dat het plafond is aangepast naar €40 maar dat het toch door is gelopen naar de €50.
Dit klopt gewoon allemaal niet. Mijn plafond heb ik ingesteld voor €10. Er is geen enkele logische reden om dat aan te passen. Opeens krijg ik een factuur van €50 en blijkt die ook verkeerd te zijn en moet het €40 worden. Terwijl de €50 wel van me rekening is afgesproken.
gevraagd of het plafond terug kan naar €10. Mevrouw van de klantenservice geeft aan dat ze dat gaat doen. Zie ik net dat het plafond nog steeds €40 is.
Gewenste Oplossing:
als ik de €40 terug gestort krijg.

