Mijn Klacht:
Helaas heb ik in augustus 2016 een sim only bij simpel.nl afgesloten. Vanaf het eerste moment had ik geen internet in het buitenland. Meerdere keren heb ik met de klantenservice contact gehad. Het blijkt dat klantenservice aldoor verwijst naar de technische dienst, die je overigens nooit aan de telefoon krijgt. Er is een uitgebreid protocol. In het buitenland 3 verschillende website bezoeken, meerdere providers instellen, de exacte plaats opgeven waar je bent, de sim kaart in een telefoon plaatsen waar je wel contact meekrijgt. Deze telefoon mag trouwens niet het zelfde fabrikaat zijn. Tot slot moet je al deze gegevens binnen 48 uur aan de klantenservice doorgeven. Het hele protocol is ontstaan nadat er elke keer bij het contact met klantenservice nieuwe eisen zijn gesteld. Eind april heb ik aan alle voorwaarden voldaan en simpel zwijgt!!! Een 2-tal keren contact gezocht en email gestuurd en bij het laatste contact krijg ik te horen, dat het hele protocol nog een keer uitgevoerd moet worden.
Simpel weet blijkbaar geen oplossing meer en vervalt in herhaling. Deze exercitie is eind april al gedaan dus is een nieuwe opgave tijdverspilling en kostenopdrijvend.
Simpel wenst niet in te gaan op het openbreken van het contract en houden mij aan de contractduur. Zij plegen volgens mij contractbreuk omdat zij niet leveren wat is toegezegd en wat contractueel is bevestigd.
Gewenste Oplossing:
Het contract openbreken zodat ik een provider kan zoeken die wel levert wat wordt toegezegd

